Matt (Matuzalem/Methuselah) Walker (ur. 30.03.1939)

Urodził się na alternatywnej wersji Ziemi w Stanach Zjednoczonych. W tamtym świecie II Wojna Światowa wybucha, ale nie między ludźmi tylko między Mi-go a Wężowymi Ludźmi. Po jej zakończeniu ludzkość została podzielona między walczące strony. Wojna była wyniszczająca dla planety tworząc z globu jałowe pustkowie. Niewielka liczba ludzi, niechcąca poddać się okupantom ukrywa się i próbuje odebrać najeźdźcą co tylko mogą. Niestety większość żyjących kolaboruje z wrogami. Konflikt między Mi-go i Wężami ustał, podzielili co mogli, ale w każdej chwili mała iskra może spowodować rozpoczęcie na nowo konfliktu zbrojnego.

Matka Mattiego, Elizabeth Walker, od urodzenia wychowywała go samotnie. Obecnie Matt ma 15 lat. Liza zaginęła niedawno, nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego, ale obawiają się najgorszego. Matuzalem zna historię swojego ojca i to, że rok po jego urodzeniu, gdy wybuchła wojna, ojciec chciał ich przenieść na inną Ziemię, ale matka się nie zgodziła i kazała mu odejść. Elizabeth później tego żałowała i całe swoje życie próbowała skontaktować się z jego ojcem lub otworzyć portal do innego wymiaru za pomocą magii. Uczyła jej również syna.

Po zaginięciu matki Matt po kilku tygodniach ją odnajduje. Okazuje się być agentką Mi-go próbującą odnaleźć ojca Matta, ale w zupełnie innym celu niż łączenie rodziny. Chłopak spotyka ją w bazie Mi-go, którą zinfiltrował dzięki swoim nieprzeciętnym umiejętnością. Po konfrontacji z matką ucieka pojazdem Mi-go z mocnym postanowieniem odnalezienia ojca.

1935 rok
Zasłużony i długoletni agent BBO. Każdy nowy nabytek agencji dziwi się jak taki dzieciak (22 lata), który chodzi z poobijaną gębą (uwielbia bójki i nielegalne turniej pięściarskie), wiecznie coś zadymia i staje okoniem do każdego jeszcze się utrzymał w agencji. Chodzą również plotki, że zna się na magii i może się cofać w czasie … oczywiście w to nikt nie wierzy, ale cóż … to prawda.

Matt jest jednym z bohaterów sesji:
BBO 1928 – początkowe poczynania w agencji
BBO 1935 – pełnoprawny agent z kilkuletnim stażem